Медиите в Англия: Тотнъм гледаше към бездната срещу българския Локомотив

• моуриньо-
  • тотнъм

Английските издания смятат, че "шпорите" са се спасили едва-едва срещу пловдивския клуб

Медиите в Англия: Тотнъм гледаше към бездната срещу българския Локомотив - 1

Британските медии отбелязаха колко трудно Тотнъм елиминира Локомотив (Пловдив) след обрат с 2:1 във втория квалификационен кръг на Лига Европа. "Шпорите" изненадващо допуснаха гол в 71-ата минута на "Лаута", дело на Георги Минчев, но след това успяха да обърнат до 2:1. Това стана, след като "смърфовете" вече бяха с двама души по-малко на терена заради червени картони на Диниш Алмейда и Бирсент Карагарен.

Някои от коментарите и заглавията в английски издания:

"Тотнъм оцеля след кошмар, бе на минути от отпадане във втория квалификационен кръг на Лига Европа", пише BBC.

"19 минути преди края Тотнъм вече гледаше към бездната, преди Хари Кейн и Танги Ндомбеле да спасят Жозе Моуриньо от това да гледа засрамено ", отчита "Дейли Мейл",

"Тотнъм беше на прага на една от най-срамните си загуби в скорошната си история!", допълва "Мирър".