Генчев остана доволен от победата над Славия и се закани на австрийци

• лудогорец-
  • станислав генчев

Младият специалист се надява Лудогорец да счупи каръка в Лига Европа

Генчев остана доволен от победата над Славия и се закани на австрийци - 1

Треньорът на Лудогорец бе доволен от победата над Славия като гост с 2:0. Наставникът на шампионите заяви, че отборът излиза за минимум точка в последния си мач в Лига Европа идния четвъртък срещу ЛАСК Линц.

''И първото полувреме играхме добре, липсваше само гола. Имаме добри ситуации, ударихме и греда. Разликата бе, че отбелязахме през второто полувреме. Отборът се успокои след първия гол'', коментира Генчев.

„Клаудиу Кешуру е важен за нас. Неслучайно е голмайстор на отбора всяка година. Предпочетохме да влезе като резерва, защото му се натрупаха 4 мача за 10 дни, но той си свърши работата'', добави наставникът на ''орлите''.

„За нас е важно да печелим всеки един мач, няма значение срещу кого и къде. Неприятно е, че нямаме спечелена точка. Надявам се да играем добре и да спечелим поне една точка, като ще търсим и победата“, заяви още Генчев, коментирайки предстоящия мач срещу ЛАСК Линц.