Обявиха програмата за мачовете от 1/8-финалите за Купата на България

• цска-
  • черно море-
  • берое-
  • левски

ЦСКА приема Черно море на 2 март от 17:30 часа, а Левски домакинства на Берое на националния празник 3 март от 18 часа

Спортно-техническата комисия към БФС обяви датите и часовете на мачовете от 1/8-финалите в турнира за Купата на България. Най-чаканите двубои със сигурност са ЦСКА - Черно море и Левски - Берое.

„Червените“ ще приемат „моряците“ на 2 март (вторник) от 17:30 часа, а „сините“ се изправят срещу тима на Димитър Димитров-Херо ден по-късно - на националния празник 3 март от 18 часа.

Както е известно, победителите в този етап на турнира се излъчват чрез отстраняване в една среща. При равенство в редовното време, се играят две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство и след края на продълженията, следва изпълнение на дузпи.

СТК съобщи още, че отложената среща от 1/16-финалите между Спортист Своге и Лудогорец ще се играе на 11 февруари (четвъртък) от 14:30 часа на стадион „Хювефарма Арена“ в Разград по искане на клуба от Втора лига.