• стойчев

Тимът от София победи Спортист Своге с 3:0

Септември с важна крачка към влизане в efbet Лига - 1
Снимка: facebook

Отборът на Септември (София) направи много важна крачка към влизането в елита. Софийският тим надигра с 3:0 прекия си конкурент за мястото, даващо право на бараж, Спортист (Своге) на "Драгалевци".

Марио Илиевски откри от дузпа в 14-ата минута, а 10 по-късно автогол си отбеляза Борислав Стойчев. Капитанът Георги Сърмов оформи крайното 3:0 с точен шут в 84-ата минута.

Домакините можеха да вкарат поне още толкова, но изпуснаха множество чисти положения пред вратата на Стефано Кунчев, а и стражът на "шоколадите" спаси не едно или две положения. Спортист от своя страна търсеше попадение, но до такова така и не се стигна.