Черно море победи Фарул Констанца в контрола

• черно море-
  • фарул констанца-
  • контрола

Евгений Сердюк на два пъти и Денислав Ангелов реализираха попаденията за "моряците"

Черно море победи Фарул Констанца в контрола - 1

Черно море победи с 3:2 Фарул Констанца като гост в четвъртата си контрола от зимната подготовка. Евгений Сердюк реализира двете попадения за "моряците" през първата част, а домакините изравниха през вторите 45 минути. Крайното 3:2 оформи Денислав Ангелов в 90-ата минута.

Черно море поведе в резултата още в 1-вата минута. Евгений Сердюк пресира вратаря на домакините, който сгреши и нападателят на варненци вкара за 1:0. В 3-ата минута варненци можеха да вкарат втори гол, след като Вилела проби отляво, нахлу в пеналта и стигна чак до гредата, но пасът му към Велислав Василев не сполучи.

В 5-ата минута Евгений Сердюк вкара за 2:0. Виктор Попов подаде на Сердюк, който много технично пое токата и я насочи в мрежата на домакините за втори път. В 20-ата минута Велислав Василев бе изведен добре отдясно, но не успя да насочи топката в очертанията на вратата. Малко след това Соула опита удар от близко, но топката срещна тялото на бранител.

До края на първата част чисти положения пред двете врати липсваха.

В 55-ата минута Ангел Ангелов проби отдясно, нахлу в наказателното поле и от малкия пеналт потърси Евгений Сердюк, но точно преди да нанесе удар топката бе избита. В 61-вата минута Фарул намали резултата. Адриан Петре реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Стефан Бодистеану. В 76-ата Фарул изравни резултата чрез Йонут Кожукаро. В 82-рата минута Светослав Николов опита удар от границата на наказателното поле, но топката премина покрай гредата. В 90-ата Денислав Ангелов с глава оформи крайното 3:2 след страхотен пас на Стефан Велев.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Живко Атанасов (78-Сами Ел Анаби), Влатко Дробаров, Виктор Попов (80-Петър Иванов), Цветомир Панов (56-Мартин Дичев), Пабло Гарсия (80-Светослав Иванов), Васил Панайотов (46-Стефан Велев), Соула (78-Калин Георгиев), Велислав Василев (46-Ангел Ангелов), Родриго Вилела (65-Мартин Милушев), Евгений Сердюк (65-Денислав Ангелов).