• северна македония-
  • българия-
  • люпчо дориев-
  • лига на нациите

Футболист на Северна Македония: С човек по-малко близо 80 минути показахме повече от противника - 1

Фланговият футболист Люпчо Дориев получи покана за националния отбор на Северна Македония след отличните си игри на клубно ниво за Шкендия Тетово. Снощи той влезе като резерва при поражението с 0:1 от България, но не се запомни с нищо друго, освен включването в разправията при смяната на Радослав Кирилов.

Според медиите в югозападната ни съседка, нападателят е изиграл солиден мач, като за малко да стигне и до гол.

"С играч по-малко играхме близо 80 минути и без да си личи разликата, показахме повече от противника. Проблем е, че за втори път получаваме същия гол – пресечена топка, когато изнасяме, контраатака и гол. По това трябва повече да работим, защото е очевидно наша слаба страна. Показахме, че имаме класа да се надиграваме, а тези млади момчета, които са в отбора, в бъдеще ще бъдат още по-добри", каза играчът на Шкендия Тетово.