Брутален скандал! Съдия към Моуриньо: Всички те мислят за...

• жозе моуриньо

Жозе много обиден

Брутален скандал! Съдия към Моуриньо: Всички те мислят за... - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Старши треньорът на Рома - Жозе Моуриньо, бе изгонен още в първата минута на второто полувреме при загубата от Кремонезе (1:2). Той се скара с четвъртия рефер на срещата, а след като му бе показан червен картон, влезе в спор и с главния съдия на футбония мач от Калчото.

Сочи се, че причина за гневната реакция на Моу са думи на четвъртия рефер Марко Сера. Жозе потърсил обяснение от съдията за дискусионно отсъждане на реферите на мача, а получил следния отговор:

"Всички те мислят за задни* Моуриньо. Отивай си вкъщи".