• жиру-
  • гол-
  • победа-
  • контрола

Така „росонерите“ прекратиха серията си от пет срещи без победа в редовното време в контролите си през това лято

Лофтъс-Чийк блесна с хеттрик в контрола на Милан - 1

Отборът на Милан най-после записа успех в предсезонните си контроли, след като разби тунизийския Етоал Сахел с 4:0, предава sportal.bg.

Над всички за „росонерите“ беше новото попълнение Рубен Лофтъс-Чийк, който се отчете с хеттрик. Халфът вкара два идентични гола от волета след асистенции на Кристиан Пулишич в 13-ата и 38-ата минути.

Между тях той беше точен и в 36-ата минута, но в този случай след подаване на другото крило – Рафаел Леао. Крайният резултат беше оформен от Оливие Жиру, който беше точен в 54-тата минута от дузпа.

Така „росонерите“ прекратиха серията си от пет срещи без победа в редовното време в контролите си през това лято. Утре те ще изиграят своя последен предсезонен приятелски мач, който е срещу третодивизионния Новара.