2 Декември, 2023 17:07 2 839 3

Футболна драма във Велико Търново, Илиан Илиев е бесен, но и щастлив

Невиждан трилър в ефбет Лига

Футболна драма във Велико Търново, Илиан Илиев е бесен, но и щастлив - 1

Черно море Варна победи Етър Велико Търново като гост в мач от 19-ия кръг на ефбет Лига.

2:1 за "моряците".

Влатко Дробаров реализира в 59-ата минута за лидерство в резултата за гостите. В 87-ата минута играч на Черно море получи втори жълт картон и напусна терена.

В продължението на мача беше отсъдена много спорна дузпа за домакините. Мартин Тошев реализира в 90+5' минута от точката за дузпа.

Илиан Илиев, който е треньор на Черно море и селекционер на България, беше много ядосан от съдийското решение.

В последната секунда на продължението (90+8') Васил Панайотов вкара за 2:1 за гостите след разбъркване в наказателното поле на "виолетовите".

"Моряците" събраха 42 точки, толкова има и ЦСКА.

Лудогорец е трети в класирането с 36 точки и 2 срещи по-малко. Етър (8 т.) е последен.