Драма в Англия! Манчестър Сити, Ливърпул и Арсенал в "луда" надпревара

Тройна битка...

Драма в Англия! Манчестър Сити, Ливърпул и Арсенал в "луда" надпревара - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Шампионът на Европа и Англия по футбол Манчестър Сити направи само равен резултат срещу Челси Лондон като домакин. "Сините" поведоха с гол на бившия футболист на "гражданите" Рахийм Стърлинг в 42-ата минута. Родри изравни 7 минути преди края на мача. Преди това Арсенал разгроми с 5:0 като гост Бърнли, а Ливърпул пак при визита с 4:1 Брентфорд.

След 25 кръга Ливърпул е лидер с 57 точки, "топчиите" имат 55. Ман Сити е с 53, но е с мач по-малко. Ако не стане тотална сензация, някой от тези 3 тима ще е първенец на Висшата лига.