Везенков се завърна в игра и Сакраменто победи

• сакраменто конгс-
  • спорт-
  • нба-
  • баскетбол

„Кралете” се наложиха със 127:106 над Юта Джаз, а Везенков записа десет минути игра, в които вкара 5 точки, направи две борби и една асистенция

Везенков се завърна в игра и Сакраменто победи  - 1
Снимка:

Българската звезда Александър Везенков се завърна в игра за своя Сакраменто Кингс след повече от месец отсъствие. „Кралете” се наложиха със 127:106 над Юта Джаз, а Везенков записа десет минути игра, в които вкара 5 точки, направи две борби и една асистенция.

Българинът бе извън паркета заради контузия в глезена.

Везенков влезе в игра секунди преди края на първата четвърт, а през второто полувреме успя да реализира и тройка.Родният баскетболист напусна игра 7 минути преди края на срещата, когато двубоят вече бе решен.

Въпреки победата, Сакраменто остава далеч от шестата позиция в класирането на Запад, след като преди това записа две загуби от Далас Маверикс.