• турция

Гьозтепе допусна обрат

Кошмар за Мъри в Турция! - 1
Снимка:

Гьозтепе на Станимир Стоилов допусна обрат от 2:0 до 2:3 при гостуването си на Коджаелиспор в среща от 28-ия кръг на турската Първа лига.

Тимът на Мъри поведе в края на първото полувреме чрез Кенет Мама, а в 71-ата минута Кубилай Канатзискуш удвои.

В последните 10 минути от редовното време Коджаелиспор получи две дузпи, които Даниел Кандеяш реализира.

В осмата минута на добавеното време домакините стигнаха и до трети наказателен удар, който определено беше дискусионен, а отново Кандеяш се разписа от бялата точка.

Гьозтепе остава на второ място във временното класиране с 56 точки, но пропусна да се доближи до лидера Еюпспор, който е с осем повече. Коджаелиспор събра 48 точки и се изравни с Чорум на третата позиция.