ЦСКА продължава победния си ход в контролите

• марица

Червените надиграха Марица (Пловдив) с 3:1

ЦСКА продължава победния си ход в контролите - 1
Снимка: БТА

Младоците на ЦСКА продължават да носят светла надежда за бъдещето на отбора. В контролна среща, играна днес "армейците" победиха с 3:1 пловдивския Марица. Двубоят се игра на стадион "Българска армия".

"Червените" поведоха с 1:0 в 18-тата минута с гол на Владислав Узунов. ЦСКА имаше пълно преимущество над съперника си цяло първо полувреме, но така и не стигна до втори гол преди почивката.

Все пак "армейците" вкараха втори гол - дело на Костадин Хазуров в 49-тата минута. Марица върна едно попадение в 56-тата чрез Георги Стефанов.

Крайното 3:1 оформи Николай Цветков.

Също така, наставникът на ЦСКА Христо Янев даде шанс за изява на 14-годишния Валентин Антов.