• вихрен

Гостите от Сандански загубиха с 1:5 на Българска армия

ЦСКА играе все по-убедително - "червените" разгромиха Вихрен - 1
Снимка: БТА

ЦСКА започва да играе все по-убедително в летните си контроли. Новосформираният отбор на Христо Янев спечели проверката си срещу тима на Вихрен (Сандански) с 5:1.

"Армейците" откриха резултата още в 5-тата минута с попадение на Александър Александров. Йордан Йорданов удвои в 10-тата. Още 5 минути след това преслав Йорданов спази интервала ЦСКА да вкарва на 5 минути и направи резултата класически - 3:0.

"Червените" продължиха с тоталната си доминация над тима от Сандански. Часовникът дори не бе преполовил първата част, когато падна четвърто попадение за домакините от "Българска армия". Точен бе Станислав Маламов.

Все пак Вихрен върна едно попадение от дузпа, минута преди края на първата част.

В 52-рата минута Момчил Цветанов оформи крайното 5:1, след което се почувства осезаем спад в играта на ЦСКА.

"Армейците" можеше да победят и с много по-изразителен резултат, но вместо това, част от младите футболисти се отчетоха с сериозни пропуски.