• паок-
  • контузия

Българинът поигра четвърт час при успеха на ПАОК с 2:0 над Паниониос

Бербатов се завърна в игра за ПАОК - 1

Нападателят на ПАОК Димитър Бербатов се завърна в игра за тима си след тримесечна пауза. Той поигра четвърт час при успеха с 2:0, при гостуването на Паниониос.

Бербатов се появи в игра в 74-ата минута на мястото на Пелкас, след като записа игрови минути и гол на шоу мача на Христо Стоичков в София и показа, че е напълно готов за завръщане. Българинът доскоро лекуваше контузия в бедрото като първоначалните очаквания бяха да е готов в началото на април.

След успеха си ПАОК поведе във финалната четворка за разпределение на местата по евротурнирите, като има 7 точки.