Ивелин Попов с два гола за Спартак в контрола

• жилина-
  • контрола

Той вкара на Жилина два пъти при успеха с 5:1

Ивелин Попов с два гола за Спартак в контрола - 1

Ивелин Попов вкара два гола за Спартак Москва за разгромната победа с 5:1 над Жилина в първата контрола на московчани на лагера в Абу Даби. Той вкара първия гол за Спартак за 2017 година с точен удар в 4-а минута. Последва попадение на Александър Самедов, негово първо с екипа на Спартак.

Попето добави второто си попадение в мача в 35-а минута, а Слука върна един гол за Жилина малко преди почивката.

През втората част Ананидзе, който смени Ивелин Попов на почивката, направи 4:1 в 87-а минута, а новото попълнение Луис Адриано откри головата си сметка за Спартак, оформяйки крайното 5:1 минута преди края.