1 638 9

Херо: Знаех си, че трябва да се притеснявам от съдията

"Ако си бяхме вкарали головете през първото полувреме съдията нищо не може да направи", смята наставникът на Берое след равенството със Славия

Треньорът на Берое Димитър Димитров бе много разочарован от равенството на неговия тим със Славия 1:1. Старозагорци изпуснаха победата заради дузпа в 85-ата минута, а преди това Крум Стоянов бе изгонен от съдията Георги Кабаков.

"Трябва да потърсим вината в себе си. През първото полувреме изтървахме много голови положения, с лекота можехме да водим с повече. След това останахме с човек по-малко. Допуснахме елементарна грешка при дузпата за Славия. Виновните сме единствено ние.

През първото полувреме бяхме много разконцентрирани пред гола. В края на краищата резултатът е такъв. Червеният картон оказа сериозно влияние на нашето представяне", каза треньорът на Берое.

"Крум Стоянов се кълне, че не е ударил никого. Не искам да коментирам съдийството. Първо търся вината в нашия отбор. Притеснявах се от съдийството и се оказах прав. Ако си бяхме вкарали головете през първото полувреме съдията нищо не може да направи. Програмата ни е трудна, но трябва да опитаме да излезем с чест от тези мачове", добави Херо.