Звезда на Нова Зеландия отбеляза три автогола в един мач (ВИДЕО)

• мейкайла мур-
  • сащ-
  • женски футбол

Звезда на Нова Зеландия отбеляза три автогола в един мач (ВИДЕО) - 1

Звездата на Нова Зеландия Мейкайла Мур имаше шокиращо първо полувреме срещу САЩ. Футболистката на Ливърпул си отбеляза три автогола в сблъсъка за „SheBelieves Cup“.

Невероятно е, че тя записа перфектния хеттрик от автоголове, след като се разписа в собствената си врата с десния крак, с левия и с глава през първите 36 минути на мача.

Мур започна ужасно, когато си отбеляза автогол с десния крак само след пет минути игра.

Тя си отбеляза нов автогол с глава за 0:2. Стана още по-зле, след като в 36-ата минута си вкара автогол и с левия крак и по този начин оформи своя перфектен хеттрик.

За да не стане по-зле, треньорите на Нова Зеландия решиха да сменят Мур в 40-ата минута.

САЩ водеше с 3:0 на полувремето, но отборът вкара нови два гола през второто полувреме, за да победи с 5:0.