• интер-
  • контроли-
  • серия а

Интер започна контролите с 10:0 - 1

Интер започна летните си контроли с изразителен успех с 10:0 над нискоразредния Перголетезе.

Няколко от новите попълнения направиха дебют за тима на Симоне Индзаги, а Лаутаро Мартинес блесна с 4 попадения през второто полувреме.

В защитата започна Ян Бисек, който си партнираше с Алесандро Бастони и Стефан Де Фрай, а Маркюс Тюрам действаше заедно с Хоакин Корея в предни позиции до почивката.

Корея и Бастони се разписаха след удари с глава, а третият гол за Интер беше дело на Хакан Чалханоолу. До края на първото полувреме се разписа и Дензъл Дъмфрис.

Лаутаро Мартинес направи резултата 5:0 малко след появата си в игра, а след това точен беше и Себастиано Еспозито. До края Мартинес реализира три дузпи, а сред голмайсторите попадна и Хенрих Мхитарян.

“Нерадзурите” ще продължат подготовката си с мач в Япония срещу Ал-Насър на 27 юли.