Белингам: Краката ми трепереха, докато феновете пееха "Хей, Джуд"

• реал мадрид-
  • фенове

Белингам: Краката ми трепереха, докато феновете пееха "Хей, Джуд" - 1

Джуд Белингам заяви, че краката му са се "разтреперили", когато феновете на Реал Мадрид му направиха серенада с песента на Бийтълс - "Hey Jude".

Английският национал вкара победното попадение в 95-ата минута за "кралете" срещу Хетафе на "Сантяго Бернабеу", осигурявайки победата с 2:1 с петия си гол в Ла Лига в четири мача.

"Това е най-силният момент, който съм изживявал във футбола. Просто стоях неподвижно и ги слушах, а краката ми трепереха", призна Белингам пред Real Madrid TV.