23 Октомври, 2023 12:00 2 074 14

Ето ги четирите гола на Божинов в дебюта му в А Окръжна група (ВИДЕО)

• валери божинов-
  • костенец

37-годишният нападател беше поставен на върха на атаката и още в първите минути откри головата си сметка

Валери Божинов дебютира по страхотен начин за новия си отбор Костенец, който се състезава в А Окръжна група София (област) – Изток.

37-годишният нападател беше поставен на върха на атаката и още в първите минути откри головата си сметка. Това се случи в седмата минута, когато се разписа след хубава комбинация с Кристиян Димитров. Отново Божинов се разписа в 43-а ата минута, когато направи 4:0.

Второто полувреме започна с нов гол на играча с №86 на гърба си. Силно се включи по лявото крило влезлият Румен Патъров, който сложи топката на главата на бившия национал, тя се отби от гредата и при добавката той з 5:0 в 48-ата минута. Четвъртото си попадение Божинов отбеляза в 62-ата минута.

Головете на Валери Божинов може да видите в 7-ата, 43-ата, 48-ата и 62-ата минута във видеото от мача.