Радост за Реал Мадрид

Късна драма донесе 3 точки на момчетата на Анчелоти

Радост за Реал Мадрид - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Испанският гранд Реал Мадрид спечели много ценна победа над Алавес с 1:0 при гостуването си. Победното попадение за Кралския клуб вкара Лукас Васкес във втората минута на добавеното време на мача. Тимът на Карло Анчелоти игра почти цяло второ полувреме с човек по-малко на терена, след като Начо Фернандес бе изгонен с червен картон в 54-ата минута.

Реал се възползва и от равенството на Жирона като гост на Бетис и се изравни по точки с каталунския отбор, като излезе начело в класирането заради по-добрата си голова разлика. Грандът Барселона има седем точки по-малко от лидерите.