• реми

Домакините изравниха в последната минута

Георги Миланов се разписа, но Динамо Букурещ направи реми - 1
Снимка: Официален сайт на ФК Динамо Букурещ

Българският полузащитник Георги Миланов се разписа за Динамо Букурещ при равенството 1:1 като гост на Крайова 1948 в мач от 5-ия кръг в групата за оставане в румънското футболно първенство, предава БТА.

Миланов започна като титуляр и остана на терена до 78-ата минута. Той беше точен в 43-ата минута, когато вкара гол след асистенция на Гонсало Грегорио.

Крайова 1948 стигна до точката с попадение на Владислав Блънуца в последната минута на двубоя.

Динамо Букурещ има 20 точки и заема 14-о място в класирането, докато Крайова 1948 е на последната позиция с 2 по-малко.