25 Март, 2024 19:56 1 431 8

България и Азербайджан не се победиха

Равенство в турнир

България и Азербайджан не се победиха - 1

България направи 1:1 с Азербайджан. Двубоят беше от турнир на ФИФА. Филип Кръстев реализира в 59-ата минута. Домакините изравниха с гол на Муса Курбанли в 87-ата минута. Така турнирът в Баку завършва с футболно надмощие на домакините и България. Двата тима имат по 4 точки и голова разлика 2:1. Танзания с 3 точки заема третата позиция. Монголия остава на последната позиция в карето. Турнирът не е от най-престижните. И двата тима направиха много пропуски в Баку в днешната късна среща Азербайджан - България. Десподов се отчете с асистенция, но Кирил пропусна да направи резултатът 2:0 от чисто положение.