• арсенал

1:0 срещу Палас

Арсенал с трудна победа - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Арсенал спечели с 1:0 гостуването си на Кристъл Палас. "Топчиите" изстрадаха победата, след като сами се вкараха в неприятности.

Макар и трудно, Арсенал откри резултата. Мартин Йодегор отбеляза дузпа в 53-ата минута, но малко след това момчетата на Микел Артета сами усложниха ситуацията.

Между 60-ата и 67-ата минута Такехиро Томиясу си изкара два жълти картона и за "артилеристите" стана сложно.

Палас натискаше в оставащите минути до края, но така и не успя да намери път към вратата.

Така Арсенал има 6 точки след 2 кръга на Висшата лига.

• 1 СКАЛАТА

5 0 Отговор
    Браво
  • 2 Колю

1 2 Отговор
    Дузпа??? Аз не видях предотвратяване на голова ситуация при събарянето на нападателя, топката беше вече почти до аутлинията. Ама къде съм аз и къде е Боби Борисов.