7 Ноември, 2023 19:35 2 446 26

Педриньо шокира Левски

Бразилецът почти скъса мрежата за крайното 1:0 в Бистрица

ЦСКА 1948 победи Левски като домакин в мач от 16-ия кръг на ефбет Лига.

Педриньо реализира гол-шедьовър в 59-ата минута. Бразилецът се разписа с удар от около 25 метра, стреляйки брилянтно с десния крак.

Антонио Вутов от ЦСКА 1948 получи червен картон в 80-ата минута, но "червените" удържаха преднината си.

Левски е 5-и във временното класиране, ЦСКА 1948 заема 6-ото място. "Червените" са с 1 точка по-малко от "сините", но и с 2 мача по-малко.

Оценка 4 от 12 гласа.

• 1 Този коментар е премахнат от модератор.

• 2 играят сините

17 2 Отговор
    ,ама Педирунген ги начука на един кат от халите....
  • 3 Диамантената ръка

16 1 Отговор
    Кога на Герена ще разберат, че трябва да назначат човек, който знае как се прави селекция, не всичко е много пари, Уелтън е доказателство за това...
  • 4 Факт

4 30 Отговор
    С този съдия, такъв резултат, две не дадени дузпи за Левски, обратни файлове и прочее..
    Драгомир Драганов винаги посича Левски.

Коментиран от #14, #19

• 5 Гост

24 3 Отговор
    Ееее, защо така, нали посинелите щяха да се борят за титлата? Явно за поредна година ще се борят за 6-тото място.
  • 6 Рефер

24 4 Отговор
    Отрочето от ПодуЯне пак засмука въздух....
  • 7 Говедо

18 2 Отговор
    Какво става!? Числото изровиха ливадата в Бистрица!? Как беше- без борба, няма победа!? Фигурантите от предните линии ще се докажат ли в качество и резултатност!? Кольо, Костов издишате и мотивационно!
  • 8 Йеронимус БОШ

12 4 Отговор
    Това е една ОТЛИЧНА , даже много ДОБРА вест !
  • 9 тиквенсониада

13 5 Отговор
    Браво на ОТБОРА на ВЛАСТТА , на Бойко ТИКВАТА и на Делян ШИШИ от ДПС-то !
  • 10 НаБАБАфърчилото

15 2 Отговор
    Отличен мач за сините , загубиха само с 1-0 !
  • 11 цска

изпусна да победи с поне 4 гола разлика.
    Левски да се радват че бяха спасени от погром.
  • 12 МетаЛЛика

12 3 Отговор
    Ако имаше още 10-15 минути игра , след червения картон , щяха да дадат и поне 1 дузпа за сините , та дано вкарат.....ама на , не станА !
  • 13 Въгларово

11 2 Отговор
    Да ти вкарат от 27 метра е голям проблем! Но явно не за старши треньора!
  • 14 Тото 1 и Тото 2

10 2 Отговор

До коментар #4 от "Факт":

Как така само 2 НЕдадени дузпи ? Поне 10 - 12 бяха , ама......Жалко ! Карай , следващия път !
  • 15 Стек-Рибай

13 6 Отговор
    Да не чувам говежда реч и мучене тази вечер. Кравите са в обора.
  • 16 доктор ОХ боли

10 3 Отговор
    Дали отборът на Леевски не са продали мача ? Нужни са им пари , за да платят ЧАСТ от ДЪЛГА към НАП ! Нали ?